Любі друзі! Бажаємо Вам плідного навчального року! Дякуємо, що ви з нами! :)

Любі друзі! Бажаємо Вам плідного навчального року! Дякуємо, що ви з нами! :)

Правила поведінки учнів

   
             1. Час приходу в школу.
          Слід бути в школі за 15 хвилин до початку уроків. Не спізнюватися і не входити в школу    раніше покладеного часу.
               2. Одяг.
         Стиль одягу - діловий (не можна приходити в шортах, «рваних» джинсах, у спортивному одязі, з відкритими плечима і животами, з прикрасами, дівчаткам - нафарбованими).
         У спортивному одязі заборонено приходити на заняття. Спортивний костюм учень одягає тільки на урок фізкультури.
3. Зовнішній вигляд.
           Учень повинен бути чистим, охайним. Волосся у дівчаток зібрані, укладене. Хлопчики підстрижені.
4. Готовність до уроку.
          До дзвінка на урок учень повинен приготувати все необхідне для даного уроку, акуратною стопкою скласти підручники і зошити на куті робочого столу. Під час уроку стежити за порядком на своєму робочому місці і збереженням шкільного майна.
5. Підручники.
            Учні повинні дбайливо ставиться до виданих їм школою навчальними посібниками: не рвати, не малювати на сторінках книг.
          При отриманні підручників кожен учень повинен на останній сторінці підручника ручкою написати своє прізвище, своє ім'я і клас, в якому навчається.
          Якщо протягом навчального року учень втратить підручник чи буде вкрай недбало з ним звертатися, адміністрація школи в праві вимагати від батьків цього учня покупку нового підручника.
6. Щоденник
         Мати завжди. Подавати його вчителеві при виході до дошки для відповіді, на першу вимогу викладача. Вчасно заповнювати щоденник, вести запис домашніх завдань, здавати класному керівнику на перевірку.
7. Пропуски занять.
         Іти з уроків без дозволу класного керівника (завуча) суворо забороняється. Про погане самопочуття, необхідності піти з занять учень повинен повідомити класному керівнику або завучу (якщо немає класного керівника в школі).
         Про невихід учня на заняття через хворобу його батьки зобов'язані сповістити класного керівника в 1 день хвороби (невиходу в школу), після одужання надати класному керівнику довідку від лікаря.
        Про майбутню поїздку дитини і планованому тривалій відсутності його на заняттях необхідно сповістити директора школи, написавши на його ім'я заяву. У ньому слід вказати терміни відсутності учня (з якого числа і по яке включно), причина, місце його перебування в ці дні відсутності в школі, ПІБ людини або ж назва організації, на кого покладатиметься відповідальність за життя і здоров'я дитини в даний період часу.
8. Перемена.
       На підвіконнях не сидіти. Стіни руками не чіпати, на них не облокачиваться. Апаратуру в класі без дозволу і контролю вчителя не включати, не чіпати. Вікна не відкривати, в них не визирати. Не бігати.
9. Уроки фізкультури.

       На уроках фізкультури учні повинні бути тільки в спортивній формі (згідно сезону) і взуття.

Немає коментарів:

Дописати коментар